ÖLGLAS, 6 st, Classic car collection, 1900-tal.

508983. ÖLGLAS, 6 st, Classic car collection, 1900-tal.

Årsglas från 1969-72
Originalväska.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Årsglas från 1969-72
Originalväska.

Mindre slitage.

Antal besök: 3 612