STEREO samt HÖGTALARE, 1900-tal.

508978. STEREO samt HÖGTALARE, 1900-tal.

Cosmos samt Philips.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cosmos samt Philips.

Antal besök: 623