SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

508845. SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

Mässingsdetaljer. Övre brickplan av glas. Nedre brickplan av maognyfaner. Ställ för tre flaskor.
Längd 65 cm. Bredd 43 cm. Höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 557