GRAHAM CLARKE. TAVLA, färglitografi 106/400, signerad Graham Clarke, "Fish Merchant of Venice".

508825. GRAHAM CLARKE. TAVLA, färglitografi 106/400, signerad Graham Clarke, "Fish Merchant of Venice".

Graham Clarke (1941 - ).
Bildmått 36 x 27 cm.
Rammått 52,5 x 44,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Graham Clarke (1941 - ).
Bildmått 36 x 27 cm.
Rammått 52,5 x 44,5 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 386