Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
INGRID WIEDE. "Helgdagskväll". Olja på duk. Signerad Ingrid Wiede.
50881. INGRID WIEDE. "Helgdagskväll". Olja på duk. Signerad Ingrid Wiede.
45 x 54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 54 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 165