HUSGERÅD i ORIGINALFÖRPACKNINGAR, 6 delar, 1900-talets mitt.

508781. HUSGERÅD i ORIGINALFÖRPACKNINGAR, 6 delar, 1900-talets mitt.

Cyklopvisp Nils Johan, Äppelskalare Husqvarna Vapenfabrik, kärnuttagare , 2 citruspressar samt ostskärare Spara.

Slitage på förpackningarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på förpackningarna.

Antal besök: 1 197