STOLAR, 4 st, senbarockstil, 1900-talets andra hälft.

508755. STOLAR, 4 st, senbarockstil, 1900-talets andra hälft.

Fanerade med mahogny. Genombruten rygg med balusterbricka, fast stoppad sits.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 386