BESTICK, ca 130 delar, nysilver, olika modeller, bland annat "Olga", "Gammal Fransk", "Haga", Figast, 1900-tal.

508645. BESTICK, ca 130 delar, nysilver, olika modeller, bland annat "Olga", "Gammal Fransk", "Haga", Figast, 1900-tal.

Partiet innehåller, knivar, gafflar, skedar med mera. Olika märken och fabrikat.

Varierande slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande slitage, fläckar.

Antal besök: 650