MÖBELPARTI, 5 delar, 1800 och 1900-tal.

50860. MÖBELPARTI, 5 delar, 1800 och 1900-tal.

Bord med låda, ek. Längd 71, bredd 38, höjd 74 cm.
Sockerskrin på ben. Längd 37, höjd 55 cm.
Förgylld piedestal med marmorskiva. Höjd 70 cm.
Förgylld piedestal med marmorskiva. Höjd 75 cm.
Spegel, björk. Höjd 62 cm.

Bordet med slitage och spricka.
Piedestalerna med färgbortfall och smärre skador, något ostadiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, björk. Höjd 62 cm.

Antal besök: 801