OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. TAVLA, olja pannå, osignerad, tidigt 1900-tal, gubbe i hatt.

508596. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. TAVLA, olja pannå, osignerad, tidigt 1900-tal, gubbe i hatt.

Bildmått 39 x 31 cm.
Rammått 50 x 41,5 cm.
Tavelbelysning.
À tergo: "V.Andersson", fraktetiketter.

Hål i pannån, höger nedre hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 39 x 31 cm.
Rammått 50 x 41,5 cm.
Tavelbelysning.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 997