SKEPPSKOMPASS, 1900-talets första hälft.

50859. SKEPPSKOMPASS, 1900-talets första hälft.

Mässing, trålåda. Kompass under glas.

Anlupen, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Anlupen, slitage.

Antal besök: 3 120