TAKLAMPA, "Onion lamp", Lisa Johansson-Pape, 1900-talets andra hälft.

508562. TAKLAMPA, "Onion lamp", Lisa Johansson-Pape, 1900-talets andra hälft.

Opakt glas. Diameter ca 34 cm.

Nagg i nederkant. Smärre repor/fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 796