ESIAS THORÈN, Färglitografi, signerad och numrerad 11/280.

508492. ESIAS THORÈN, Färglitografi, signerad och numrerad 11/280.

Bildyta ca 40x30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 40x30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 333