VITRINSKÅP, mahogny med intarsia och bronser, 1900-tal, rokokostil.

508491. VITRINSKÅP, mahogny med intarsia och bronser, 1900-tal, rokokostil.

Längd 97, bredd 41, höjd 165 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 504