SKÅL, glas, graal, Edward Hald, Orrefors, signerad och daterad 1950.

508485. SKÅL, glas, graal, Edward Hald, Orrefors, signerad och daterad 1950.

Höjd ca 9,5 cm
Diameter 19,5 cm.

Åldersslitage. Botten med obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9,5 cm
Diameter 19,5 cm.

Antal besök: 541