BESTICK, silver, 3 delar, Wiwen Nilsson, Lund, 1961 samt 1963.

508464. BESTICK, silver, 3 delar, Wiwen Nilsson, Lund, 1961 samt 1963.

Gaffel, längd 17 cm. Stämplade AN, Kattfot, S, Lund, N9 (1963), Wiwen Nilsson.
Kniv, längd 19 cm. Stämplade AN, Kattfot, S, Lund, N9 (1963), Wiwen Nilsson.
Sked, längd 14 cm. Stämplade AN, Kattfot, S, Lund, L9 (1961), Wiwen Nilsson.

Total vikt inklusive stålblad 120 gram.

Bruksskick. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick. Repor.

Antal besök: 881