Gaffel, längd 17 cm. Stämplade AN, Kattfot, S, Lund, N9 (1963), Wiwen Nilsson.
Kniv, längd 19 cm. Stämplade AN, Kattfot, S, Lund, N9 (1963), Wiwen Nilsson.
Sked, längd 14 cm. Stämplade AN, Kattfot, S, Lund, L9 (1961), Wiwen Nilsson.
Total vikt inklusive stålblad 120 gram.
Bruksskick. Repor.
Bruksskick. Repor.