MODELLTÅG, Fleischmann, Tyskland, 1900-talets mitt.

508410. MODELLTÅG, Fleischmann, Tyskland, 1900-talets mitt.

16 kurvor, 11 rakor, 2 växelspår, ett stopp samt en mindre raka. Transformator. Lok samt 6 vagnar.
Kolvagn GFN 46282
Shellvagn GFN 46585
Godsvagn GFN 46080
Passagerarvagnar GFN 400
Öppen godsvagn GFN45070
Lok GFN 99221.

Smärre slitage samt ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kolvagn GFN 46282
Shellvagn GFN 46585
Godsvagn GFN 46080
Passagerarvagnar GFN 400
Öppen godsvagn GFN45070
Lok GFN 99221.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 535