SPEGELSKÄNK, slutet 1900-talet, betsad furu.

508404. SPEGELSKÄNK, slutet 1900-talet, betsad furu.

Höjd 144, bredd 116, djup 42 cm, vinglashållare på hylla.

Slitage på ovansida, annars gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 402