KARAFF samt ISHINK, Orrefors samt Frankrike, 1900-talets andra hälft.

508388. KARAFF samt ISHINK, Orrefors samt Frankrike, 1900-talets andra hälft.

Istång medföljer.
Karaff, etikettmärkt "Orrefors", höjd 25 cm
Ishink, märkt "France", höjd 13 cm.

Bruksslitage. Ishink med smärre nagg alternativt tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Istång medföljer.

Antal besök: 1 015