SERVERINGSVAGN / BARVAGN, glas samt metall, 1900-talets andra del.

508274. SERVERINGSVAGN / BARVAGN, glas samt metall, 1900-talets andra del.

Längd 50 cm. Bredd 36 cm. Höjd 68 cm.

Två hyllplan med klarglas. Nedre plan med färgad skiva av papp under glas. Ställ för 4 st flaskor.

Bruksslitage. Senare glasskivor med nagg och något ojämn passform. Hårt ytslitage med färgbortfall. Några beslag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 585