GOLVSPEGEL, 1900-tal.

GOLVSPEGEL, 1900-tal.
508221. GOLVSPEGEL, 1900-tal.

Furustativ.
Höjd 172cm.
Bredd 47.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
508221. GOLVSPEGEL, 1900-tal.

Furustativ.
Höjd 172cm.
Bredd 47.

Bruksslitage.

Antal besök: 377