SÄNG med SÄNGBORD, vita, gustaviansk stil, 1900-tal.

508098. SÄNG med SÄNGBORD, vita, gustaviansk stil, 1900-tal.

Säng, 4 delar, höjd 154 cm, bredd 105 cm, längd 205 cm.
Madrassmått invändigt: 90 x 192 cm.
Sängbord med stenskiva, höjd 75 cm, 45 x 45 cm.
Sängsidorna avhakningsbara.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sängsidorna avhakningsbara.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 705