NILS WIDE. TRÄGUBBE - Fridolf Rudin, signerad Nils Wide - SöderbyKarl, 1940/50-tal.

508090. NILS WIDE. TRÄGUBBE - Fridolf Rudin, signerad Nils Wide - SöderbyKarl, 1940/50-tal.

Nils Wide (1888 - 1954).
Trägubben föreställer Fridolf Rudin.
Höjd 37 cm.

Någon nagg och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nils Wide (1888 - 1954).
Höjd 37 cm.

Någon nagg och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 381