CARIN BRANDELS-ENGQVIST. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad C. Brandels-Engqvist.

508059. CARIN BRANDELS-ENGQVIST. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad C. Brandels-Engqvist.

51 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 41 cm.

Antal besök: 3 707