ÅKE DALBERG. Göteborgsmotiv, 4 stycken, teckning/akvarell, signerade.

508036. ÅKE DALBERG. Göteborgsmotiv, 4 stycken, teckning/akvarell, signerade.

Ramstorlekar 28 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlekar 28 x 33 cm.

Antal besök: 1 227