VAS, VINKOPP, SKÅL. Porslin, 1900-tal, Kina.

508028. VAS, VINKOPP, SKÅL. Porslin, 1900-tal, Kina.

kopp höjd ca 11 cm, diam. 10 cm.
Skål diam. 18 cm, höjd ca 6 cm.
Vas höjd ca 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas höjd ca 5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 380