BREVLÅDA, gjutjärn, England, 1900-tal.

507998. BREVLÅDA, gjutjärn, England, 1900-tal.

I form av tunna. Grönpatinerad. Längd 50 cm, bredd 40 cm, höjd 110 cm.

Senare lås. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare lås. Bruksslitage.

Antal besök: 1 189