SOFFGRUPP, 3 delar, rokoko-stil, 1900-tal.

507967. SOFFGRUPP, 3 delar, rokoko-stil, 1900-tal.

Soffa, längd ca. 150 cm. Fåtöljer, ett par.

Bruksslitage. Smärre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smärre fläck.

Antal besök: 9 911