ERIK OLSON. "Dead horizon", olja på pannå, signerad 1935.

507908. ERIK OLSON. "Dead horizon", olja på pannå, signerad 1935.

46 x 54 cm.

Små färgskador förekommer.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 54 cm.

Små färgskador förekommer.

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 3 484