SIXTEN FAGER. "Höstljus i högfjäll". Olja på duk, signerad.

507906. SIXTEN FAGER. "Höstljus i högfjäll". Olja på duk, signerad.

98 x 116 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

98 x 116 cm.

Antal besök: 3 613