HERRKAPPA, ull, persian, fodrad med rödräv,1900-talets början.

50789. HERRKAPPA, ull, persian, fodrad med rödräv,1900-talets början.

Storlek, ca 54-56
Kappans längd 125 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek, ca 54-56
Kappans längd 125 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 010