BYRÅ i rosenträ, nyrokokostil, 1900-tal.

507880. BYRÅ i rosenträ, nyrokokostil, 1900-tal.

Byrå i rosenträ med intarsia med mässingdetaljer samt 6 lådor.

Höjd 113 cm.
Bredd 68 cm.
Djup 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 113 cm.
Bredd 68 cm.
Djup 34 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 152