SÄNG, empir, mahogny.

SÄNG, empir, mahogny.
507867. SÄNG, empir, mahogny.

Längd 200 cm, bredd 94 cm och höjd 110 cm.

Slitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
507867. SÄNG, empir, mahogny.

Slitage samt repor.

Antal besök: 717