STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, Åmells, 1970-tal.

507830. STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, Åmells, 1970-tal.

Målade. Rikligt skuren dekor. Genombruten rygg. Fast stoppad rygg, lös stoppad sits. Märkta med brännstämpel.

Slitage. Repor och märken. Missfärgningar. Lösa kantband. Klädsel med slitage och några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 507