LEKSAKSBIL, Schoco, modell 1050.

507775. LEKSAKSBIL, Schoco, modell 1050.

Med nyckel.
Längd ca 13,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Smärre bucklor samt slitage på färg.
Drivmekanism fungerar vid kontroll, garanti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med nyckel.
Längd ca 13,5 cm.

Antal besök: 465