DRAGSPEL, Scandalli, Made in Italy, 1900-tal.

507770. DRAGSPEL, Scandalli, Made in Italy, 1900-tal.

Dragspel Scandelli, serienr 820/1, Made in Italy.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 684