MODELLBÅT, trä, tvåmastad , Gerda, 1900-tal.

507753. MODELLBÅT, trä, tvåmastad , Gerda, 1900-tal.

Längd 63 cm.
Bredd 10 cm.
Totalhöjd 47,5 cm.

Slitage, enstaka trådar av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 63 cm.
Bredd 10 cm.
Totalhöjd 47,5 cm.

Slitage, enstaka trådar av.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 648