BORDSPENDYL, brännförgylld brons, Honoré Pons, Frankrike, empire.

507733. BORDSPENDYL, brännförgylld brons, Honoré Pons, Frankrike, empire.

Urtavlan märkt Pons A Paris, längd 28, bredd 12, höjd 38 cm.

Åldersslitage samt funktion ej testad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 308