SKÄNK, gustaviansk stil, Åmells, 1970-tal.

507726. SKÄNK, gustaviansk stil, Åmells, 1970-tal.

Målad. Skuren dekor. Beslag av mässing. Tre lådor i sarg. Fyra dörr med bakomliggande hyllplan. Längd 127. Bredd 52. Höjd 98 cm.

Slitage. Repor och märken. Missfärgad. Något kärvande lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 929