BERIT LANGE. Kustbild, olja på duk, sign.

507678. BERIT LANGE. Kustbild, olja på duk, sign.

60x72 cm.

Duken uppfäst på kartong. Något vågig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x72 cm.

Antal besök: 1 823