Uppläggningsfat lagad med stift
1 tallrikar med mindre avslag om 2mm
1 djup tallrik med mindre avslag
2 förättstallrikar med större avslag samt 1 med mindre avslag om 2mm
3 assietter med mindre avslag om 2mm samt 4 med större avslag
smärre dekorslitage och bestickrepor.