GÖRAN PETERSSON. "Tornfalken jagar vid Ottenby", akvarell, signerad och daterad -81.

507604. GÖRAN PETERSSON. "Tornfalken jagar vid Ottenby", akvarell, signerad och daterad -81.

ca 18 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 18 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 686