BOKHYLLA, bonad björk, tidigt 1900-tal.

507601. BOKHYLLA, bonad björk, tidigt 1900-tal.

Längd 120, bredd 25, höjd 72 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 562