PAUL PETERSÉN. Skogsväg, olja på duk, signerad och daterad 58.

507567. PAUL PETERSÉN. Skogsväg, olja på duk, signerad och daterad 58.

60 x 46 cm.

Smärre spikhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 46 cm.

Smärre spikhål.

Antal besök: 3 676