TRÄLÅDA, Esso, 1900-tal.

TRÄLÅDA, Esso, 1900-tal.
507555. TRÄLÅDA, Esso, 1900-tal.

Svenska Esso AB Gasolavdelningen Mycket Brandfarligt Esso Gasol
Längd 46, bredd 46, höjd 30 cm.

Slitage samt märken och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 499