TAKARMATUR, Art Deco, trol. Böhlmarks, 1920/30-tal.

507532. TAKARMATUR, Art Deco, trol. Böhlmarks, 1920/30-tal.

Tot. höjd ca 85 cm. 3 ljuspunkter. Behängd med prismor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 493