OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gatumotiv från Paris, olja på duk, otydligt signerad.

507531. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gatumotiv från Paris, olja på duk, otydligt signerad.

79 x 99 cm.

Krackelering, visst färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

79 x 99 cm.

Antal besök: 748