HYLLA MED SKÅP, 1940-tal.

50747. HYLLA MED SKÅP, 1940-tal.

Fanerad med alm och almrot. Handtag märkt AB-Br Miller. Längd 113, bredd 28, höjd 81 cm.

Slitage, smärre fanerskador och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 915