AFFÄRSDISK, 1900-tal.

AFFÄRSDISK, 1900-tal.
507445. AFFÄRSDISK, 1900-tal.

Många lådor av trä och glas, höjd 80 cm, längd 200 cm, djup 60 cm.

småskador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
507445. AFFÄRSDISK, 1900-tal.

småskador, bruksslitage.

Antal besök: 3 445