FORMAR, UPPLÄGGNINGSFAT M.M., 6 delar porslin, 1900-talets mitt.

507444. FORMAR, UPPLÄGGNINGSFAT M.M., 6 delar porslin, 1900-talets mitt.

"Vådabruk", "Pomona" samt "Dala", Rörstrand.
"Clúpea", Turi-design, Norge.

Bruksslitage samt missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Clúpea", Turi-design, Norge.

Antal besök: 815